Merhaba!

Gezip görmeyi kendimi bildim bileli sevdim ve istedim. Tal’da başlarda benim kadar hevesli olmasa da, onun da kanına girdi bu sürekli bir yerleri gezme ve görme isteği. O yüzden her dönüş uçağına binişimizde soruyor.. Bir sonraki sefer nereye gidiyoruz?

Çoğu zaman hafta sonuyla birleştirilmiş küçük kaçamaklar şeklinde gerçekleşiyor gezilerimiz. Süre kısıtlı olunca her saniye çok değerli gerçekten. Herhalde bir şehrin keyfi en güzel sokaklarında, caddelerinde yürüyerek çıkarılıyor. Insanlarını izleyerek, zaman zaman onlarla konuşarak.

Ayaklarımıza her günün sonunda kara sular inmiş şekilde, yattığımız yatağın rahatlığı ya da rahatsızlığı zerre önemli olmadan uykuya dalıyoruz hep, ama öylesi tatlı bir yorgunlukla. 

Her insan için gittiği yerin kendisine hissettirdikleri bambaşka. Ama aklında bizim de gittiğimiz yerlere gitme fikri olanlar varsa, onlar için buralarla ilgili duygu ve düşüncelerimizi yazmak ve çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak istedik. Gitmeden önce gidilecek yere dair bir şeyler okumak ve görmek işe yarıyor. Ama orada yaşayıp, hissedecekleriniz sadece size kalmış..

Sevgiler... 

Deniz2 yorum:

handan dedi ki...

Yeni yazıları merakla bekliyorum :)
Bu sefer nereye?? ;)

Gökhan dedi ki...

tAKİBE YENİ BAŞLADIM.
hARİKA.